Titulní stránkaPořádané akce » 30. sympozium asistované reprodukce a 19. česko-slovenská konference reprodukční medicíny 2020

30. sympozium asistované reprodukce a 19. česko-slovenská konference reprodukční medicíny 2020

Vážené kolegyně a kolegové, přátelé,

jubilejní 30. sympozium asistované reprodukce s mezinárodní účastí a 19. česko-slovenská konference reprodukční medicíny je za námi.

Díky všem přednášejícím, autorům abstrakt, videí, posterů, tezí a moderátorům i diskutujícím, bylo možné s významnou podporou partnerů a vystavovatelů připravit online formu konference s hodnotným a zajímavým odborným programem a sborník abstrakt.

Organizační a vědecký výbor potěšil vysoký počet online registrací, a to víme, že počet sledujících online vysílání byl několikrát vyšší. Toto a velmi kladné reakce s žádostmi o záznam iniciovaly rozhodnutí připravit OFFLINE ZÁZNAM celého odborného průběhu konference včetně satelitních sympózií, životní jubilea, postery, prezentaci partnerů a firem na webové stránce www.sar2020online.cz. Webová stránka OFFLINE konference bude otevřená do 31.1.2021.

Každý zájemce má možnost, po zaregistrování na www.meritis.cz/sar2020 a úhradě poplatku 500 Kč, shlédnout celý záznam odborného programu, dokumentů konference a je stále funkční i výstava firem.

Pro všechny aktivní účastníky, sponzory a partnery zůstávají platná stávající přístupová hesla.

Za organizační a vědecký výbor.

prof. MUDr. Pavel Ventruba, DrSc., MBA
koordinátor konference

doc. RNDr. Jana Žáková, Ph.D.
vědecký sekretář