Titulní stránkaPořádané akce » XXVII. kongres České internistické společnosti ČLS J. E. Purkyně

XXVII. kongres České internistické společnosti ČLS J. E. Purkyně

Finální program kongresu ke stažení zde

Vážené a milé kolegyně a kolegové,

do posledních dnů jsme doufali, že se nám podaří kongres uskutečnit prezenční formou. Těšili jsme se na osobní setkání s Vámi a jsme si vědomi, že osobní kontakty nelze nahradit a všichni si to v této době restrikcí o to více uvědomujeme.

Nechceme nikoho z Vás ani přednášejících ohrozit a ani se nechceme dočkat toho, že stále se měnící pravidla shromažďování znemožní konání kongresu několik dnů před termínem a veškeré přípravy a práce přednášejících i organizátorů budou zbytečné.

Proto jsme se rozhodli, po zvážení všech aktuálních okolností a možností, že se XXVII. kongres České internistické společnosti České lékařské společnosti
J. E. Purkyně uskuteční poprvé v historii online v termínu 18. – 20. listopadu 2020.

Program upravíme do tří vysílacích dnů, v časech, které by Vám mohly nejlépe vyhovovat, abychom umožnili
co největšímu počtu z vás se online verze zúčastnit. Dobrou zprávou je, že sledování živého vysílání bude
pro Vás všechny zdarma, volně přístupné po provedené registraci, nezapomeňte se proto registrovat. Těm z Vás, kteří se online sledování zúčastní, elektronicky zašleme certifikát s přidělenými kredity České lékařské komory.

O změnách a dalších informacích vás budeme informovat na webových stánkách kongresu www.meritis.cz/kongrescis2020, případně e-mailem.

Máme pro Vás připravený hodnotný a zajímavý odborný program, proto věříme, že si nenecháte ujít pro většinu z nás novou zkušenost a zúčastníte se virtuální verze kongresu.

ZÁZNAM KONGRESU je k dispozici na www.cis2020online.cz. do 31.1.2021. Jako vstupní kód prosíme použijte e-mailovou adresu zadanou při registraci.

Za sledování záznamu není možné zaslat Certifikát s kredity ČLK.

Těšíme se na setkání, byť virtuální.

Miroslav Souček

předseda organizačního a programového výboru